bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 6038

Ukradła oszczędności 76-letniej bielszczanki. Jest rysopis złodziejki

76-letnia mieszkanka Bielska-Białej padła ofiarą oszustki, która oferowała do sprzedaży pasy ortopedyczne. Łupem sprawczyni padły oszczędności bielszczanki. Policja apeluje o niewpuszczanie do mieszkań nieznajomych.

Do mieszkania przy ulicy Żywieckiej zapukała nieznajoma. Oszustka już w progu zakomunikowała domowniczce, że zajmuje się sprzedażą leczniczych pasów ortopedycznych. Lokatorka, nie spodziewając się niczego złego, zaprosiła ją do środka. Wówczas sprawczyni poprosiła o okazanie banknotów. Rzekomo chciała sprawdzić, czy ich numery są tożsame z tymi przesłanymi przez ZUS. Zagadywała kobietę i odwracała jej uwagę tylko po to, żeby skraść oszczędności. Jej łupem padło kilka tys. zł.

Rysopis sprawczyni - wiek około 30-35 lat, wzrost 165 cm, tęga budowa ciała, ciemna karnacja, oczy brązowe, włosy ciemne, upięte w kucyk. Wszelkie informacje mogące się przyczynić do ustalenia i zatrzymania oszustki prosimy kierować na nr alarmowe Policji - 997 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.