bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2016
  • 17 października 2016
  • wyświetleń: 13421

Natalia Janoszek napisała książkę o Bollywood. Premiera w listopadzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

Ta dziewczyna jest niemożliwa! Śpiewa, tańczy, gra w filmach, bierze udział w konkursach piękności i ciągle jej mało. W ostatnim czasie Natalia Janoszek napisała książkę o przygodzie z Bollywood. Premiera wydawnictwa odbędzie się w listopadzie.

Reklama

Natalia Janoszek na planie najnowszego filmu w Bollywood · fot. archiwum prywatne


Pochodząca z Bielska-Białej aktorka nie próżnuje. Przez ostatni rok w swoim napiętym terminarzu znalazła czas, aby napisać książkę o Bollywood. - Dostaje bardzo dużo pytań o tym, jak wygląda praca w Bollywood. Żeby odpowiedzieć na większość z nich postanowiłam napisać książkę, dzięki której czytelnicy mogą poznać Bollywood z mojego punktu widzenia - mówi Natalia Janoszek.

W książce możemy przeczytać m.in. o tym, jak bielszczanka trafiła do Bollywood oraz jak wygląda życie aktorki na planie filmowym. - Jest również sporo ciekawostek o Indiach i indyjskim przemyśle filmowym. Chciałam, aby książka była motywacją do spełniania swoich marzeń, przekraczania granic i wiary w to, że nie ma rzeczy niemożliwych do realizacji - dodaje aktorka.

Natalia Janoszek na planie najnowszego filmu w Bollywood
Natalia Janoszek na planie najnowszego filmu w Bollywood · fot. archiwum prywatne


Książka będzie miała premierę 7 listopada. Wydawnictwo będzie można kupić w księgarniach sieci Empik w całej Polsce. Natalia Janoszek planuje również kilka spotkań autorskich. Pierwsze z nich odbędzie się 15 listopada w warszawskiej Arkadii. - Oczywiście nie może zabraknąć spotkania w Bielsku-Białej. Odbędzie się w 24 listopada w Empiku w Galerii Sfera - kończy gwiazda Bollywood.

za kulisami bollywood

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Natalia Janoszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj