bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2016
  • 21 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 5781

W niedzielę kolejny Pchli Targ na Osiedlu Wojska Polskiego

Za nami:

Rada Osiedla Wojska Polskiego zaprasza na kolejny Pchli Targu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 sierpnia w godzinach od 10 do 13.00.

wyprzedaż garażwa
Wyprzedaż garażowa na Osiedlu Wojska Polskiego


Sprzedający mogą przygotowywać swoje stanowiska od 9.00. Handlowanie odbędzie się jak zwykle na skwerze pomiędzy pawilonem handlowym "Wiarus" a Cmentarzem Wojskowym.

- Do kierowców mamy prośbę, by swoje samochody pozostawili na parkingu przed Cmentarzem Wojskowym. Dojazd od ul. Cieszyńskiej w ul. Saperów, czyli z drugiej strony skweru. Zmiana spowodowana jest utrudnieniami w parkowaniu wokół pawilonu handlowego, który jest aktualnie remontowany - informuje Elżbieta Rosińska z RO Wojska Polskiego.

Na Pchlim Targu będzie prowadzona zbiórkę plastykowych nakrętek na rzecz rehabilitacji małego Adasia.

Informacje i zapisy dla osób zainteresowanych pod nr telefonu : 606 714 592 oraz na stronie www.wyprzedazegarazowe.bielsko.pl. Na stronie znajduje się również regulamin, lokalizacja oraz terminarz wszystkich wyprzedaży garażowych.

W razie opadów deszczu wyprzedaż będzie odwołana!

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.