bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 4153

Wysyłał SMS-y o niebezpieczeństwie w centrum handlowym

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu w bielskim centrum handlowym. Informacja o rzekomym zagrożeniu nie potwierdziła się. Za "specyficzne" poczucie humoru mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 8 lat więzienia.

W miniony piątek, sprawca wysłał SMS-y na telefon komórkowy jednego z pracowników centrum handlowego, informując o zagrożeniu personelu i klientów. Kryminalni natychmiast zajęli się ustalaniem sprawcy. Krok po kroku gromadzili dowody i skrupulatnie sprawdzali każdy szczegół, który mógł ich skierować na trop podejrzanego.

Czynności te doprowadziły do ustalenia, że związek z tym zdarzeniem może mieć 37-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć motywów swojego postępowania. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 8 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.