bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3005

Bilans długiego weekendu na drogach: 1 wypadek, 34 kolizje

Więcej patroli, częstsze kontrole trzeźwości, prędkości i stanu technicznego pojazdów - tak wyglądał długi sierpniowy weekend dla policjantów z ruchu drogowego, którzy czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących.

Na bielskich drogach doszło w tym czasie do 1 wypadku i 34 drobnych stłuczek. Do jedynego wypadku doszło 12 sierpnia około 13.00 w Pisarzowicach na ulicy Bielskiej. Z ustaleń wynika, że 39-letni kierowca dostawczego Iveco, nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z osobowym Audi, kierowanym przez 19-latka. Na skutek wypadku kierujący audi i 18-letni pasażer tego pojazdu doznali niegroźnych obrażeń ciała.

Ponadto policjanci zatrzymali 7 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę "na podwójnym gazie". Zatrzymani stracili już prawa jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi im do 2 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.