bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2016
  • 15 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 7119

Tak powstawał nowy stadion w Bielsku-Białej. Kalendarium budowy

Choć oficjalne otwarcie stadionu miejskiego odbędzie się dopiero w październiku, podczas sobotniego meczu Podbeskidzia z Wigrami Suwałki kibice mogli już korzystać z trzech trybun obiektu. Klub nie zdecydował się prowadzić sprzedaży wejściówek na trybunę południową. W loży prezydenckiej odbyła się skromna uroczystość z udziałem prezydenta Jacka Krywulta.

stadion bielsko
fot. Krzysztof Dzierżawa / TS Podbeskidzie


Kilka dni przed sobotnim meczem Podbeskidzia z Wigrami Suwałki zakończyły się odbiory obiektu. Budowa stadionu trwała cztery lata, a sama koncepcja nowego obiektu sportowego dla stolicy Bielska-Białej zrodziła się na początku XXI. Projekt bielskiego stadionu jest wzorowany na kieleckiej Arenie i pochodzi z 2007 roku.

Przez kilka lat na naszym portalu przewinęło się kilkadziesiąt artykułów na temat największej w mieście inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się ze stadionowym kalendarium.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.