bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2016
  • 17 września 2016
  • wyświetleń: 10945

Rodzinny rajd, ale nie rowerem, tylko samochodem!

Za nami:

17 września w Bielsku-Białej odbędzie się Amatorski Rajd samochodowy "4 Koła... napędzane rodziną". Rajd wspiera akcję "Nie Wypada Nie Pomagać", która od kilku lat działa na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Lady's Tour (Nowe Miasto) - 11.06.2016
Rodzinny Rajd, ale nie rowerem, tylko samochodem! · fot. bielsko.info


Główną ideą rajdu jest propagowanie spędzania czasu ze swoja rodziną w sposób aktywny. To od całej drużyny, dzieci jak również dorosłych, będzie zależało jakie miejsce w rajdzie zdobędą. Załogę każdego pojazdu tworzą minimum 4 osoby w tym 2 osoby dorosłe oraz dziecko. Pozostała część załogi w dowolnej konfiguracji, lecz nie większą niż dopuszcza dany pojazd. Rodzinę mogą tworzyć np. mama, tata, dziadkowie, ciocie, wujkowie oraz dzieci.

Na wyznaczonej trasie rodziny biorą udział w różnych konkurencjach, przemieszczając się swoimi pojazdami od punktu A do punktu B. W kolejnym punkcie po wykonaniu zadania, otrzymują kopertę z instrukcją dotyczącą kolejnego zadania oraz miejsca do którego muszą dojechać. Drużyny wykażą się wiedzą motoryzacyjną, umiejętnościami technicznymi oraz sportowymi. Wszystkie zadania będą wykonywane wspólnie - rodzinnie. Bardzo ważna jest wzajemna motywacja oraz doping. Znajdą się również zadania typowo dla dzieci, dopasowane do grupy wiekowej

Osoby dorosłe w swych konkurencjach zbierają punkty na nagrody główne. Jedną z nich będą np. "wczasy rodzinne" czy tez pobyty rodzinne w hotelach. Trasa imprezy przebiega przez nasze miasto i zostanie dokładnie opisana w przewodniku drogowym dla drużyn.

Załogi startują w rajdzie korzystając z własnych pojazdów, oznakowanych numerami startowymi oraz logotypami partnerów wspierających przedsięwzięcie. Każda drużyna stylizuje swoją rodzinę oraz samochód, którym będą się poruszać. Przewidujemy nagrodę dla najciekawszej stylizacji samochodu, rodziny oraz nazwy zespołu. Na stylizacje głosują internauci podczas trwania rajdu w godz od 10.00-17.00.

W rajdzie weźmie udział zespół Feel, który zakończy wydarzenie koncertem. Nagrody dla rodzin będzie wręczał Rafał Sonik!

Koszt uczestnictwa: 100 zł/os. dorosła (dzieci bezpłatnie). Uczestnicy osobiście przekażą w/w środki na podane konto Fundacji Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej - tym samym wspierając akcję "Nie wypada nie pomagać" na konto: Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. w Bielsku-Białej ul. S.Sempołowskiej 21, Nr konta: 86 1930 1770 2130 0119 9125 0001 w terminie do 2 dni od dnia wypełnienia formularza zgłoszeniowego, podając w tytule przelewu: "opłata wpisowa - Nie Wypada Nie Pomagać - Rajd - Nazwa".

Zgłoszeń należy dokonywać wypełniając formularz on-line: 8bw93a0c.dotests.com/ w terminie do 10.09.2016.

plakat rajdu

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.