bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3338

Ukradli rowery z balkonu bloku przy ulicy Partyzantów

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali nastolatków podejrzanych o kradzież dwóch rowerów o wartości ponad 3 tys. zł. Jednoślady zniknęły z balkonu usytuowanego na I piętrze bloku przy bielskiej ul. Partyzantów.

Do kradzieży doszło końcem lipca. Rabusie przecięli linki zabezpieczające i skradli rowery. Policjanci poszukiwali sprawców. Gromadzili dowody i sprawdzali każdy szczegół oraz informację, która mogła ich skierować na trop złodziei. Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z tą kradzieżą mogą mieć dwaj bielszczanie w wieku 16 i 19 lat.

Sprawcy zostali zatrzymani. Przyznali się do tego czynu. Starszy z nich usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia. Jego 16-letni wspólnik stanie wkrótce przed sądem rodzinnym. Śledczy w dalszym ciągu prowadzą czynności zmierzające do odzyskania skradzionych jednośladów.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.