bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 6153

Mieszkaniec Straconki znęcał się nad psem. Może trafić za kraty na 3 lata

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o znęcanie się nad psem. Owczarek niemiecki był zaniedbany, wychudzony i miał krwiaki w okolicy głowy. Zatrzymanemu mężczyźnie za przestępstwo to grozi kara nawet do 3 lat więzienia.

W środę po południu policjanci otrzymali anonimową informację o niepokojącej sytuacji, panującej na jednej z posesji w bielskiej Straconce. Z informacji wynikało, że właściciel znęca się nad swoim psem. Stróże prawa natychmiast podjęli działania zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego zgłoszenia.

Wkroczyli na teren posesji przy ulicy Górskiej. Zastali tam skomlącego, wychudzonego psa, który miał problemy z chodzeniem. Na jego głowie widoczne były krwawe rany. Owczarek został oddany pod opiekę pracowników schroniska dla zwierząt. Jego 69-letni właściciel usłyszy wkrótce zarzuty. Za znęcanie się nad zwierzęciem grozi mu do 3 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.