bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 21539

Bielszczanin uciekał z miejsca kolizji i uderzył w głaz - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W poniedziałek wieczorem 20-letni bielszczanin kierując Fordem spowodował kolizję drogową i odjechał z miejsca zdarzenia w Brennej Leśnicy. Po przejechaniu kilkuset metrów zjechał z drogi i uderzył w głaz w rejonie kamieniołomu. Mężczyzna został zakleszczony we wraku samochodu. Po wyciągnięciu przez strażaków, w stanie ciężkim trafił do szpitala. Mieszkaniec Bielska-Białej nie miał prawa jazdy.

Uciekał z miejsca kolizji i uderzył w głaz - 08.08.2016 · fot. KPP Cieszyn


Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 20.00 w Brennej. Policjanci ustalili, że kierujący Fordem Mondeo jadąc ulicą Leśnica w kierunku centrum, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po którym prawidłowo poruszał się kierowca innego samochodu. Kierowca Forda skręcił gwałtownie w prawo, zjechał z drogi i uderzył w głaz. Mężczyzna został zakleszczony we wraku uszkodzonego samochodu.

Z pomocą pospieszyli strażacy, którzy wyciągnęli ciężko rannego mężczyznę. Trafił do szpitala. Fordem kierował 20-letni mieszkaniec Bielska-Białej, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Później okazało się, że bielszczanin brał udział jeszcze w innym zdarzeniu. Chwilę przed wypadkiem zderzył się z Oplem Astrą na skrzyżowaniu ulic Leśnica i Pasternik. Kierowca Forda nie zatrzymał się i uciekł z miejsca kolizji.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj