bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 9275

Dwa zdarzenia z udziałem autobusów MZK na ulicy Krakowskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności zdarzeń drogowych z udziałem dwóch autobusów miejskich, do których doszło nad ranem na bielskiej ul. Krakowskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

wypadek ulica Krakowska
Poważny wypadek na ulicy Krakowskiej · fot. Bielskie Drogi


Do pierwszego z tych zdarzeń doszło tuż przed 6.00. Z ustaleń wynika, że 28-letni kierowca peugeota nie zachował ostrożności i najechał na tył autobusu miejskiego, którym podróżowało 10 pasażerów. Nikt nie ucierpiał. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 250 zł i 6 punktami karnymi.

Dyspozytor MZK skierował na miejsce autobus zastępczy, który w drodze na miejsce - na bielskiej ul. Krakowskiej - uczestniczył w kolejnym zdarzeniu drogowym. 44-letni kierowca renaulta najechał z impetem na tył autokaru. Poszkodowany 44-latek w poważnym stanie trafił do szpitala. 56-letni kierowca autobusu nie odniósł żadnych obrażeń ciała. Okoliczności tych zdarzeń wyjaśniają bielscy policjanci.

Ruch ulicą Krakowską wrócił do normy około godziny 8.00.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj