bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 5473

Czołowe zderzenie w Kozach. Trzy osoby trafiły do szpitala

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj tuż przed godziną 5.00 w Kozach na ulicy Bielskiej. W czołowym zderzeniu osobowej Skody z dostawczym Volkswagenem ucierpiały trzy osoby. Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Loading...


Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni kierowca Skody najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym Volkswagenem transporterem, kierowanym przez 69-latka z powiatu bielskiego. Po zderzeniu pojazdy wjechały do rowu.

Dostawczy Volkswagen uderzył w betonowy przepust wodny. Obaj kierowcy oraz 53-letnia pasażerka VW Transportera, zostali przewiezieni do szpitala. Poszkodowani doznali ogólnych obrażeń ciała. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności wypadku badają bielscy policjanci.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj