bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 6570

Park rekreacyjno-wypoczynkowy na os. Karpackim walczy w konkursie

Park rekreacyjno-wypoczynkowy na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej wystartował w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną w województwie śląskim w 2016 roku. O tym jak wysoko się w tym plebiscycie znajdzie zadecydują głosy internautów.

Park rekreacyjno-wypoczynkowy na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej · fot. slaskie.pl


Już po raz siedemnasty internauci mogą wybierać najlepsze realizacje zgłoszone do konkursu. Głosowanie będzie trwało do końca sierpnia. Najpopularniejsza realizacja wśród biorących udział w głosowaniu zostanie uhonorowana nagrodą internautów, a wśród osób głosujących rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

Do tegorocznej, 17. edycji konkursu zgłoszono 43 realizacje, które zlokalizowane są na terenie 30 gmin. 34 zgłoszenia złożyły gminy, 9 zgłoszeń - inne podmioty (inwestorzy, projektanci, stowarzyszenia). Do konkursu wystawiono m.in. rynki miejskie, place, skwery, tereny rekreacyjne, obiekty usługowe i sportowe.

Głosowanie polega na przyznaniu punktów trzem wybranym inwestycjom na stronie www.slaskie.pl/npp/?grupa=19&rok=2016&id_menu=15

We wrześniu planowana jest ocena zgłoszonych realizacji przez jury konkursowe złożone z członków Wojewódzkiej Komisji Architektoniczno-Urbanistycznej. Wyniki głosowania internautów nie mają wpływu na werdykt Jury, które przyzna nagrody i wyróżnienia Marszałka Województwa Śląskiego. Uroczystość ogłoszenia wyników konkursu odbędzie się w podczas Śląskich Dni Architektury na przełomie października i listopada.

new / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.