bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3880

Uszkodził dwa samochody i zasnął za kierownicą. Był kompletnie pijany

Prawie 3 promile alkoholu wykazało badanie kierowcy Volkswagena, który staranował dwa samochody zaparkowane na ulicy Sterniczej. Sprawca przejechał jeszcze kawałek drogi i na dobre zasnął za kierownicą.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.00 w Bielsku-Białej na ul. Sterniczej. Jadący zygzakiem i odbijający się od krawężników kierowca Golfa, wjechał w dwa zaparkowane samochody - innego Volkswagena i Fiata Albea. Nie zatrzymał się i kontynuował jazdę. Świadkowie natychmiast przekazali informację o zdarzeniu oficerowi dyżurnemu policji, który skierował na miejsce patrole.

Policjanci zauważyli samochód sprawcy na pobliskiej ulicy Giewont. Za jego kierownicą na dobre zasnął właściciel. Został zatrzymany przez patrol. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Stracił już prawo jazdy. Wkrótce usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do 2 lat za kratami. Dodatkowo z własnej kieszeni będzie musiał uregulować szkody powstałe w wyniku kolizji.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.