bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2016
  • 4 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 8854

Przebudowa bulwarów na ostatniej prostej. Zdążą z terminem? - zdjęcia

W drugiej połowie września ma zakończyć się rozbudowa "Bulwarów Straceńskich". Czy prace zakończą się w terminie? Urzędnicy uspokajają, że nie powinno być poślizgu.

Rewitalizacja Bulwarów Straceńskich - 03.08.2016 · fot. bielsko.info


Zakres prac obejmuje wykonanie wielu obiektów, w tym: ścieżki pieszej i rowerowej, boisk o nawierzchni poliuretanowej, placów zabaw dla dzieci młodszych i starszych, skate parku, siłowni terenowych, wiat grillowych, budynku sanitariatów publicznych i toalet prefabrykowanych, placyków z ławkami parkowymi wzdłuż ścieżki pieszej, zdrojów ulicznych, oświetlenia terenu.

Budowę rozpoczęto w listopadzie ubiegłego roku od wykonania obiektów powyżej stacji paliw przy ulicy Żywieckiej. Obecnie trwają prace związane z budową odcinka ścieżki pieszej i rowerowej, boiska trawiastego (zakorzenianie trawy), wiaty do grillowania, siłowni zewnętrznej oraz skate parku. W tym samym czasie prowadzone są roboty wykończeniowe w budynku sanitariatów publicznych.

Przebudowa Bulwarów Straceńskich to jedna z największych inwestycji w miejskie tereny rekreacyjnie. Pochłonie około 7 mln złotych.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.