bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 4303

Światowe Dni Młodzieży. Finałowy koncert w Bielsku-Białej - wideo

Światowe Dni Młodzieży już za nami. Przed centralnymi obchodami ŚDM w Krakowie, młodzi z całego świata gościli w polskich diecezjach - w tym również w Bielsku-Białej. Na teremie hali pod Dębowcem kilkutysięczny tłum pielgrzymów wziął udział w finałowym koncercie Dni w Diecezjach.W niedzielę 24 lipca na terenie przed Dębowcem w Bielsku-Białej spotkało się prawie 6 tysięcy pielgrzymów, którzy przez ostatnie dni gościli w Beskidach. Spotkanie było kulminacyjnym wydarzeniem Dni w Diecezjach, poprzedzających wyjazd do Krakowa na Centralne Obchody Światowych Dni Młodzieży.

Wszyscy wzięli udział w koncercie finałowym Międzynarodowych Warsztatów Gospel bielskiej fundacji „Drachma”. Do wielbienia Boga tańcem i śpiewem zachęcali prowadzący przez ostatnie dwa dni warsztaty dla dwustuosobowego chóru Siobhan Coker, Olrick Coker, Tony Adams i Brian Fentress z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Repertuar wypełniły utwory worship i gospel. „Stwórca, Mesjasz, Żywiciel wzywamy Cię!” - śpiewano na scenie po polsku i angielsku, wzywając do oddawania Bogu chwały.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.