bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 4116

Przywłaszczył saszetkę z pieniędzmi, telefonem i dokumentami

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 46-letniego bielszczanina, który przywłaszczył saszetkę z dokumentami, pieniędzmi i telefonem komórkowym. Mundurowi odzyskali skradzione mienie. Mężczyźnie za przestępstwa te grozi kara nawet 2 lat więzienia.

Mieszkaniec Bielska-Białej utracił saszetkę w autobusie na bielskim osiedlu Złote Łany. Wraz z saszetką zginęły jego dokumenty, w tym dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny pojazdu, karta emeryta, karta NFZ oraz telefon komórkowy, klucze i pieniądze w kwocie ponad tys. zł.

Policjanci, ściśle współpracując w tej sprawie z pokrzywdzonym ustalili, że związek z tym przestępstwem może mieć 46-letni mężczyzna. Zatrzymali zaskoczonego sprawcę w jego mieszkaniu. W czasie przeszukania odzyskali przywłaszczoną saszetkę wraz dokumentami, telefonem i częścią gotówki. Ponad 300 zł sprawca zdążył wydać na zakup alkoholu. Usłyszał już zarzuty przywłaszczenia zagubionego mienia oraz dokumentów, za co grozi mu do 2 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.