bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2016
  • wyświetleń: 5262

Kopali i uderzali rękami w karoserię. Policja szuka świadków agresji

Śledczy z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 11 lipca 2016 r. w godz. 18.20-18.25 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu drogi S69 z ulicą Krakowską, gdzie pomiędzy kierowcami oraz pasażerami dwóch samochodów - Opla Vivaro i Volkswagena Passata, wywiązała się kłótnia.

Z ustaleń wynika, że kierowca Opla, chcąc uniknąć najechania na leżącą na drodze przeszkodę, gwałtownie zmienił pas ruchu, zajeżdżając drogę kierującemu Volkswagenem. Obaj kierowcy kontynuowali jazdę, aż do zjazdu z drogi S69 i skrzyżowania z ulicą Krakowską, gdzie zatrzymali swoje samochody. Pomiędzy kierującymi i pasażerami obu pojazdów wywiązała się kłótnia.\

W czasie awantury, sprawcy uderzeniem rękami i paralizatorem oraz kopniakami, uszkodzili karoserię i reflektory w Oplu. Spowodowali szkody w wysokości 10 tys. zł. Zgromadzony do tej pory materiał dowodowy dostarczył podstaw do przedstawienia zarzutów uszkodzenia mienia o charakterze chuligańskim oraz zmuszania do określonego zachowania, jednej osobie - pasażerowi Volkswagena.

Z ustaleń wynika, że zdarzenie mogli obserwować także inni kierowcy oraz osoby, które wymieniały się uwagami o incydencie za pośrednictwem CB Radio. Dlatego też świadków tego zdarzenia prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel. 33 8250100 lub bezpośrednio z prowadzącym postępowanie tel. 33 8250115

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.