bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2016
  • wyświetleń: 4219

KORWiN zbiera podpisy. Chcą dostępu do broni i kary śmierci

Od kilku dni na ulicy 11 Listopada partia KORWiN prowadzi zbiórkę podpisów pod projektami ustaw dla bezpieczeństwa. KORWiN domaga się szerszego dostępu do broni oraz przywrócenia kary śmierci dla morderców.

korwin, podpisy
KORWiN zbiera podpisy. Chcą dostępu do broni i kary śmierci · fot. bielsko.info


Partia KORWiN rozpoczęła kampanię "KORWiN dla bezpieczeństwa". Zaproponowane przez członków partii pakiet ustaw ma poprawić bezpieczeństwo Polaków. Projekty ustaw, pod którymi w całej Polsce składane są podpisy poparcia, mają zagwarantować "wszystkim dorosłym i odpowiedzialnym Polakom dostęp do broni, poszerzają granice obrony koniecznej pozwalając Polakom bronić siebie, swoich bliski i dobytku, a także przywracają karę śmierci dla morderców, która skutecznie odstrasza bandytów czyhających na nasze życie i jest sprawiedliwą karą dla zwyrodnialców".

- W naszym okręgu zebraliśmy już około 1000 podpisów - mówi Bronisław Foltyn, lider okręgowych struktur partii KORWiN na Podbeskidziu. Zbiórka podpisów w Bielsku-Białej (ulica 11 Listopada, most na rzece Białej) będzie kontynuowana do 3 sierpnia w godzinach 10.00-14.00.

Z projektami ustaw można się zapoznać na stronie internetowej partii KORWiN.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.