bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2016
  • wyświetleń: 2909

Miejski Zarząd Dróg wydzierżawi 50 terminali dla parkingowych

Miejski Zarząd Dróg ogłosił przetarg na dzierżawę urządzeń mobilnych wraz z oprogramowaniem do obsługi parkingów w Bielsku-Białej.

parking, parkingowy
Miejski Zarząd Dróg wydzierżawi 50 terminali dla parkingowych · fot. bielsko.info


Pod koniec ubiegłego roku parkingowi testowali terminal z możliwością drukowania biletów parkingowych. Parkingowi chwalili urządzenie, które usprawniało ich pracę. O testach terminala pisaliśmy w artykule "Na parkingach ma być sprawniej".

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ze względu na wysokie koszty zakupu urządzeń, Miejski Zarząd Dróg postanowił ogłosić przetarg na dzierżawę urządzeń wraz z oprogramowaniem na okres 36 miesięcy.

Zamówienie obejmuje swoim zakresem dostarczenie 50 kompletów urządzeń mobilnych umożliwiających wystawianie biletów i wezwań do zapłaty oraz obsługę kart abonamentowych, dostarczenie oprogramowania umożliwiającego wydruk biletów i wezwań oraz dostarczenie oprogramowania nadrzędnego do zarządzania i nadzorowania operacji wykonywanych na urządzeniach mobilnych współpracującego z oprogramowaniem do windykacji zainstalowanym w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.