bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 listopada 2011
  • wyświetleń: 1809

Zniszczyli znaki drogowe

Policjanci zatrzymali dwóch pijanych bielszczan w wieku 29 i 32 lat, którzy wczorajszej nocy zniszczyli znaki drogowe ustawione w okolicy stacji paliw przy ul. Katowickiej.

Reklama

Wandale ledwo trzymali się na nogach i zataczali na chodniki, a że na ich drodze „nagle” pojawiły się kolejne przeszkody w postaci znaków, postanowili się z nimi rozprawić. Wyrwali z podłoża i przewrócili na środek jezdni znak „stop” i „zakaz wjazdu”.

Wybryki chuliganów zauważył pracownik pobliskiej stacji benzynowej, który natychmiast zaalarmował o zdarzeniu policjantów. Dzięki tym informacjom, chwilę później obaj wandale zostali zatrzymani. Badanie stanu ich trzeźwości dało wynik od 2,5 - 3 promili alkoholu.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty uszkodzenia cudzego mienia. Konsekwencją ich czynu może być nawet 5 letni pobyt w więzieniu. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.