bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2016
  • wyświetleń: 3048

Ostatnie posiedzenie Senatu Akademii Techniczno-Humanistycznej

15 lipca odbyło się ostatnie posiedzenie V kadencji Senatu Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Rektor ATH prof. Ryszard Barcik złożył wyrazy podziękowania każdemu z Senatorów, wyrażając wdzięczność za współpracę i czynny udział w obradach Senatu w kadencji 2012-2016.

Ostatnie posiedzenie Senatu Akademii Techniczno-Humanistycznej · fot. Paweł Dzierza


- Zarządzanie Uczelnią to skomplikowane zadanie, które wymaga pracy i decyzji wielu osób. Jestem przekonany, że dzięki wspólnemu wysiłkowi i harmonijnej współpracy, a czasem burzliwym dyskusjom w czasie posiedzeń, jesteśmy dziś lepszą Uczelnią niż 4 lata temu - brzmiały słowa podziękowania.

Po zakończeniu obrad, rektor elekt prof. Jarosław Janicki wręczył kwiaty rektorowi prof. Ryszardowi Barcikowi dziękując za dwie kadencje, szczególnie za osiągnięcia związane z rozbudową infrastruktury ATH. Rektor elekt zaprosił również na uroczyste przekazanie władzy, które odbędzie się 31 sierpnia br.

ab / bielsko.info
źródło: ATH Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.