bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2016
  • wyświetleń: 3972

Koniec z deszczową aurą. Jeszcze w tym tygodniu zrobi się pogodniej

- Przed nami poprawa pogody. Zrobi się pogodniej i cieplej - informują na swojej stronie Łowcy Burz z Podbeskidzia. Prognozy pogody na najbliższe dni są optymistyczne.

park słowackiego
Park Słowackiego w upalny dzień · fot. bielsko.info


Jak informują "Łowcy Burz Podbeskidzie" w środę na niebie mogą pojawić się jeszcze niegroźne chmury, ale padać nie powinno. Temperatura maksymalna od 19 do 22 stopni Celsjusza. W czwartek, podobnie jak w środę, na niebie mogą pojawić się chmury, ale będzie już cieplej. Temperatura powietrza w ciągu dnia będzie wynosić od 21 do 24 stopni Celsjusza. Wiatr słaby. Najcieplej będzie natomiast w piątek. Według prognoz niebo ma być bezchmurne, a temperatura będzie rosła i może dojść nawet do 27 stopni Celsjusza.

- Jak widać aura będzie przyjemna, spokojna, bez żadnych niespodzianek. Tylko w górach nocami może być dość chłodno. Prognozę na weekend opublikujemy jak prognozy się trochę ustabilizują - informują Łowcy Burz Podbeskidzie.

Zachęcamy do polubienia fanpage'a Łowców Burz Podbeskidzie na Facebooku.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.