Wiadomości

  • 15 lipca 2016
  • 17 lipca 2016
  • wyświetleń: 1726

Kilka zmian w projekcie graficznym portalu bielsko.info

Postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian w nawigacji portalu, a także w samym projekcie graficznym. Co się zmieniło na portalu bielsko.info? Szczegóły w artykule.

layout bielsko.info
Portal bielsko.info po drobnych zmianach


Nowe menuDefinitywnie usuwamy lewe menu, które było dostępne na laptopach i stacjonarnych komputerach. Zastępuje je poziome, główne menu, które widoczne jest na stronie głównej i we wszystkich serwisach portalu. Co najważniejsze, nowe menu jest zawsze widoczne, niezależnie którą część strony aktualnie przeglądamy.

Nowa, lewa kolumnaMiejsce lewego menu zastępuje nowa kolumna. Znajdziemy tu linki do najświeższych informacji opublikowanych na portalu, linki sponsorowane, foto-dnia, polecane wydarzenia z działu "Co, gdzie, kiedy?", najpopularniejsze informacje z ostatnich 30 dni, moduł z bieżącymi informacjami drogowymi, ostatnio zamieszczone materiały wideo, a także najnowsze ogłoszenia pracy i nieruchomości. Lewa kolumna widoczna jest w wersji portalu przeznaczonej na komputery stacjonarne, laptopy i duże tablety (jeśli przeglądamy portal na ekranie w pozycji horyzontalnej).

Nowe serwisyWraz ze zmianami w nawigacji wprowadzamy trzy nowe serwisy:
  • Co, gdzie, kiedy? - Będą w nim zamieszczanie nie tylko zapowiedzi wydarzeń rozrywkowych i sportowych, ale także informacje urzędowe.
  • Najnowsze - W tym serwisie prezentowane są chronologicznie (od najnowszych do najstarszych) artykuły z wszystkich serwisów (Wiadomości, Rozrywka, Sport).
  • Najpopularniejsze - Jakie artykuły popularne są w ostatnich 30 dniach, a jakie w ciągu np. ostatniego roku, czy też nawet 6 lat? Teraz możecie przeglądać takie zestawienia dzięki serwisowi Najnowsze. Przy prezentacji artykułów brana jest pod uwagę liczba wyświetleń.


Nowa wersja mobilnaPortal bielsko.info jest całkowicie responsywny, czyli dostosowuje się do urządzeń na jakich jest wyświetlany. Użytkownikom komputerów stacjonarnych, laptopów czy dużych tabletów prezentowana jest pełna wersja z nową, lewą kolumną. Użytkownicy smartfonów i małych tabletów otrzymują zoptymalizowaną wersję portalu z nawigacją schowaną pod linkiem Menu. Nie ogranicza to jednak w żaden sposób funkcjonalności, gdyż w menu znajdują się linki do wszystkich serwisów.

mot / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.