bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 lipca 2016
  • 29 lipca 2016
  • wyświetleń: 3765

Letnia Scena Sfery: Rey Ceballo & Tripulacion Cubana - wieczór salsy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

Za pośrednictwem latynoskich rytmów Tripulacion Cubana bielszczanie poczują się przez chwilę, jakby przebywali na Kubie. Zapraszamy na kolejny koncert Letniej Sceny Sfery, który odbędzie się w piątek 29 lipca na placu Bolka i Lolka.

Reklama- Tym razem zapraszamy wszystkich na muzyczną podróż do krainy salsy i jazz latino - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera. - W najbliższy piątek na Placu Bolka i Lolka będzie można poczuć się jak w odległej Ameryce Południowej. Pomoże w tym, w iście latynoskim stylu nasz piątkowy gość specjalny, który z całą pewnością rozgrzeje publiczność spragnioną gorącego grania.

W piątek 29 lipca w ramach Letniej Sceny Sfery zaprezentuje się Rey Ceballo z zespołem Tripulacion Cubana. To w tej chwili chyba najpopularniejszy na polskim rynku zespół salsowy. Swoim repertuarem nawiązuje do muzyki kubańskiej we wszystkich jej odsłonach. Posłuchamy, jak brzmią cha-cha-cha, salsa, timba, latin-pop i latin-jazz w rdzennym wydaniu wyspiarskim.

Miłym zaskoczeniem mogą okazać się porywające, latynoskie aranżacje największych hitów radiowych ostatnich lat. Liderem formacji jest Rey Ceballo, który zaprosił do współpracy artystów znanych polskiej publiczności z takich zespołów jak Calle Sol, Noche de Boleros, Impacto, czy spektaklu "Conoce Mi Cuba". To utalentowany pianista, wiolonczelista, kompozytor, producent i aranżer, pochodzący z Santiago de Cuba. Tajników fortepianu uczył go m.in. Ruben Gonzalez. Na przygodę z gorącymi rytmami zapraszamy 29 lipca o godz. 19:30 na plac Bolka i Lolka przy Galerii Sfera. Wstęp wolny.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj