bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2016
  • wyświetleń: 10084

Pasażer motocykla w stanie ciężkim. Kierowca jednośladu był nietrzeźwy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę przed godziną 19.00 na ulicy Bronowskiej w Międzyrzeczu Dolnym kierowca motocykla utracił panowanie nad jednośladem, zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna był nietrzeźwy. 12-letni pasażer trafił w stanie ciężkim do szpitala.

wypadek międzyrzecze dolne
Wypadek w Międzyrzeczu Dolnym · fot. Bielskie Drogi


36-letni motocyklista, mieszkaniec Międzyrzecza Dolnego, jechał ulicą Bronowską w kierunku Bronowa. Razem z mężczyzną podróżował 12-letni chłopiec. - Był to syn sąsiada motocyklisty - wyjaśnia nadkomisarz Elwira Jurasz z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

W pewnym momencie mężczyzna zjechał na prawe pobocze, motocykl wpadł do rowu, po czym uderzył w betonowy przepust. - Kierowca motocykla ze złamaną nogą i urazem czaszki trafił do Szpitala Wojewódzkiego. 12-letni pasażer został przetransportowany przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Katowicach Ligocie. Jego stan był ciężki - relacjonuje nadkomisarz Elwira Jurasz.

36-letni motocyklista w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1,3 promila alkoholu.

Loading...

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj