bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 lipca 2016
  • wyświetleń: 3658

Wieczorne burze w Bielsku-Białej i okolicy nie wyrządziły szkód

Pomimo burz, jakie miały miejsce we wtorek późnym wieczorem w Bielsku-Białej i powiecie bielskim, strażacy interweniowali tylko 3 razy.

Strażacy udrażniali studzienki burzowe przy ulicy Wyzwolenia i ulicy Wczasowej w Bielsku-Białej. Po godzinie 22.00 w Rybarzowicach na drodze ekspresowej S69 kierujący samochodem marki Fiat Sedici, podczas intensywnych opadów deszczu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę rozdzielającą pasy jezdni. Nie było osób poszkodowanych.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu w uszkodzonym pojeździe akumulatora i zakręceniu zaworu na butli z gazem. Przy użyciu miernika sprawdzono szczelność butli i instalacji gazowej w rozbitym samochodzie - nie stwierdzono nieszczelności. Uszkodzeniu uległ cały przód samochodu.

Dziś do godziny 13.00 w województwie śląskim obowiązuje ostrzeżenie meteorolgiczne. Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.