bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 lipca 2016
  • 15 lipca 2016
  • wyświetleń: 14971

Można już korzystać z pętli rowerowo-pieszej wokół lotniska

Prezydent Jacek Krywult dokonał oficjalnego otwarcia nowej rekreacyjnej inwestycji w Bielsku-Białej. Mowa o 2-kilometrowym odcinku ścieżki rowerowo-pieszej wokół lotniska w Aleksandrowicach.Przedmiotem zadania pod nazwą "Przedłużenie ścieżki rowerowej wokół lotniska w Bielsku-Białej - etap II" była kontynuacja budowy ciągu pieszo rowerowego, w tym ścieżki rowerowej o nawierzchni bitumicznej i szerokości 3 m oraz chodnika o nawierzchni z kostki betonowej i szerokości 2 m, oddzielonych od siebie opaską separującą o szerokości 0,80 m.

Ciąg został wyposażony w ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, dwie zatoki do zawracania oraz miejsca do wypoczynku. Wzdłuż ciągu pieszo-rowerowego zbudowane zostało oświetlenie. Od strony lotniska przedmiotowe tereny rekreacyjne oddziela ogrodzenie. Długość wybudowanego ciągu wynosi 2080 m. Łączna długość ścieżki wokół lotniska wynosi obecnie ok. 3040 m.

Pętla rowerowa wokół bielskiego lotniska - 10.07.2016 · fot. bielsko.info


ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.