bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 listopada 2011
  • wyświetleń: 2098

Pijany kierowca z narkotykami

Mieli nosa policyjni wywiadowcy, którzy wczorajszej w środę na bielskiej ul. Partyzantów zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę skody. Nie dość, że w pojeździe odnaleźli narkotyki, to dodatkowo w trakcie badań okazało się, że 19-letni kierowca prowadził samochód znajdując się pod ich wpływem.

Reklama

Wspólnie z 19-latkiem, samochodem podróżowali jego dwaj 17-letni koledzy. Jak się później okazało, jeden z nich posługiwał się danym osobowymi swojego kuzyna.

W trakcie przeszukania pojazdu policjanci odnaleźli kilka gramów amfetaminy i marihuanę. Podczas badania kierowcy testerem narkotykowym wyszło na jaw, że prowadził samochód pod wpływem środków odurzających.

Zatrzymany 19-latek usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających i kierowania samochodem pod ich wpływem, za co może trafić do więzienia na najbliższe 3 lata. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

ups / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.