bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 lipca 2016
  • wyświetleń: 5609

Policja poszukuje świadków wypadków z udziałem rowerzystów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z wydziału kryminalnego poszukują świadków wypadków, do których doszło w ostatnich dniach na drogach Podbeskidzia.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 3 lipca około godziny 14.15 w miejscowości Łazy w rejonie posesji nr 73, gdzie w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach śmierć poniósł 68-letni rowerzysta. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna jechał rowerem MTB marki "Flash" drogą publiczną w Łazach w kierunku Wieszczęt. Nieprzytomnego rowerzystę, który leżał na lewym poboczu jezdni, odnalazła mieszkanka Łaz. Na miejsce natychmiast wezwała pogotowie ratunkowe, którego lekarz stwierdził zgon mężczyzny. W czasie prowadzonych oględzin zabezpieczono rower denata, który w konstrukcji przedniego koła nosił ślady wyraźnego zakrzywienia.

Ponadto policja poszukuje świadków dwóch innych wypadków:
  • 05.06.2016 r. około godz. 19.00 w Pisarzowicach na ul. Pańskiej, w rejonie posesji nr 19M, nieustalony kierujący samochodem osobowym, jadąc w kierunku ul. Przecznia, potrącił rowerzystę. Sprawca nie zatrzymał się, aby udzielić rannemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.
  • 14.06.2016 r. około godz. 13.00 w Bielsku-Białej na ul. Tartacznej, nieustalony dotąd rowerzysta potrącił 65-letnią pieszą, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Na skutek potrącenia poszkodowana doznała złamania ręki.


Świadków tych zdarzeń prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280, nr alarmowe 997 lub 112.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj