bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 lipca 2016
  • wyświetleń: 4872

Dwie młode napastniczki pobiły 22-latkę. Poszło o chłopaka...

Policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali dwie młode kobiety, które brutalnie pobiły 22-latkę. Ich ofiara doznała złamania nosa i ogólnych potłuczeń ciała. Sprawczynie usłyszały już zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na ulicy Relaksowej w Bielsku-Białej, gdzie 26-latka i jej o rok młodsza wspólniczka zaatakowały bielszczankę. Powodem pobicia była zazdrość o chłopaka, z którym aktualnie sympatyzuje 22-latka. Napastniczki tak dotkliwie pobiły i skopały swoją ofiarę, że doznała ona złamania nosa i ogólnych potłuczeń ciała. Groziły też, że podobny los spotka wkrótce jej koleżankę.

Chwilę później sprawczynie zostały zatrzymane. Badanie alkomatem wykazało, że obie miały ponad promil alkoholu w organizmie. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszały zarzuty. Za przestępstwa te mogą trafić za kraty na najbliższe 5 lat.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.