bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 listopada 2011
  • wyświetleń: 3707

Zaginął 74-letni mężczyzna

Policja poszukujemy zaginionego Henryka Ignasiak - 74-letniego pensjonariusza Domu Opieki Społecznej „Samarytanin” w Bielsku-Białej. Zaginiony cierpi na zaniki pamięci i może potrzebować pomocy medycznej.

Reklama

Henryk Ignasiak
Zaginiony Henryk Ignasiak · fot. Policja


W dniu 24 października około 15.00, zaginiony wyszedł z Domu Opieki Społecznej „Samarytanin” w Bielsku-Białej przy ul. Bednarskiej 10, udając się na spacer i do chwili obecnej nie powrócił.

Jak ustalono, w trakcie pobytu w domu opieki wychodził samotnie, jednak zawsze po kilku godzinach wracał. Spacerował głównie w rejonie Cygańskiego Lasu, w kierunku Szyndzielni i Szczyrku. W Bielsku-Białej nie ma rodziny, ani też znajomych, u których mógłby się ewentualnie zatrzymać.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 70-75 lat, wzrost około 170 cm, waga 75 kg, średnia budowa ciała, włosy krótkie - siwe po bokach, z przodu głowy widoczna łysina.

W dniu zaginięcia ubrany: w kurtkę kol. szarego, sweter kol. szaro - niebieskiego, spodnie z materiału kol. granatowego, buty kol. brązowego zapinane na zamek. Na głowie miał założoną czapkę typu kaszkiet kol. ciemnego. Posiadał przy sobie torbę kol. brązowego. Nie zabrał ze sobą żadnych dokumentów. Posiadał jedynie kserokopię dowodu osobistego oraz informację, że jest mieszkańcem Domu Opieki Społecznej „Samarytanin”.

Zaginiony cierpi na zaniki pamięci! Może potrzebować pomocy medycznej.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8 tel. 33 8121600 lub najbliższą jednostką Policji - nr alarmowe 997, 112.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.