Wiadomości

  • 21 czerwca 2016
  • wyświetleń: 5580

Kobieta zaatakowała ekspedientkę, bo ta zwróciła jej uwagę

W niedzielne popołudnie policjanci z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej zatrzymali młodą kobietę, która zaatakowała i groziła ekspedientce w sklepie przy ulicy Mickiewicza w Bielsku-Białej. 25-latka usłyszała już zarzut kierowania gróźb karalnych za co grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę około godz 15.30 do sklepu przy ulicy Mickiewicza weszła młoda kobieta, która podeszła do regału z napojami, napiła się jednego z nich, a następnie odstawiła go z powrotem i chciała opuścić sklep. Ekspedientka zwróciła jej uwagę, żądając zapłacenia za napój, kobieta jednak stała się agresywna i zaczęła grozić sprzedawczyni.

Z pomocą kobiecie przyszedł inny klient, jednak również on stał się przedmiotem ataków 25-latki. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali agresywną klientkę. Jak się okazało miała ona ponad 1 promil alkoholu we krwi.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.