Wiadomości

  • 20 czerwca 2016
  • 21 czerwca 2016
  • wyświetleń: 210623

"Batory" poszedł na dno. Nie pomogła nawet Magda Gessler...

Nie minął nawet rok od ostatniej "Kuchennej Rewolucji" Magdy Gessler w Bielsku-Białej, a restauracja "Relax", która w trakcie programu zmieniła nazwę na cześć polskiego transatlantyku "Batory", już nie istnieje. Lokal na piętrze pawilonu handlowego przy ulicy Cieszyńskiej jest do wynajęcia.

"Batory" poszedł na dno. Nieudana rewolucja Magdy Gessler · fot. bielsko.info


We wrześniu ubiegłego roku Magda Gessler po raz kolejny udzieliła wsparcia restauratorom z Bielska-Białej. Tym razem "Kuchenną Rewolucję" przeszła restauracja "Relax" przy ulicy Cieszyńskiej, która otrzymała nową nazwę nawiązującą do słynnego polskiego transatlantyku.

- Mam nadzieję, że ten statek nie osiądzie na mieliźnie i właśnie zaczął płynąć - powiedziała podczas finałowej kolacji Magda Gessler. Rewizyta w Batorym także wypadła pozytywnie. Magda Gessler uznała jedzenie za przepyszne. Nam również smakowało, jednak wiele do życzenia pozostawiała cała otoczka restauracji, o czym pisaliśmy w recenzji "Batory wypłynął na pełne morze".

"Batory" poszedł na dno. Nieudana rewolucja Magdy Gessler
"Batory" poszedł na dno. Nieudana rewolucja Magdy Gessler · fot. bielsko.info


Tymczasem od kilku tygodni restauracja przy ulicy Cieszyńskiej jest zamknięta na cztery spusty. Informacja na drzwiach mówi o zamknięciu lokalu z przyczyn technicznych, tymczasem szyld "lokal do wynajęcia" nie pozostawia złudzeń - "Batory" poszedł na dno...

To kolejna nieudana "Kuchenna Rewolucja" Magdy Gessler w okolicy. Po wizycie znanej restauratorki zamknięto także lokale: Matalmara w Goczałkowiach-Zdroju, Kuchnia i Wino w Pszczynie oraz Modra Pyza w Kobiórze.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.