
Wiadomości
- 20 czerwca 2016
- wyświetleń: 3070
Na Zbiorniku Goczałkowickim trwają poszukiwania zaginionego 30-latka
Na Zbiorniku Goczałkowickim od soboty prowadzone są poszukiwania zaginionego mężczyzny w wieku około 30 lat. Chociaż w niedzielę zostały zintensyfikowane, to na chwilę obecną (poniedziałek, godzina 9.30) nie przyniosły one rezultatu.
18 czerwca poszukiwania miały charakter powierzchniowy. Prowadziły je jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Pszczyny oraz OSP Wisła Wielka. W niedzielę do grupy poszukiwawczej dołączyli strażacy ochotnicy z Łąki, Goczałkowic oraz Mnicha (powiat cieszyński).
W akcję włączyli się również członkowie Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego KM PSP z Bytomia. Na miejscu pracują również funkcjonariusze policji ze sprzętem pływającym.
W akcję włączyli się również członkowie Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego KM PSP z Bytomia. Na miejscu pracują również funkcjonariusze policji ze sprzętem pływającym.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej ćwiczyli gaszenie pożaru i ewakuację w zakładzie Nemak

OSP z Mikuszowic Śląskich będzie mieć nowy wóz. Jest decyzja MSWiA

Pożar sprzętu zrywkowego w Jaworzu. Ogień wybuchł przy szlaku na Błatnią

[FOTO] Odznaczenia, podziękowania i przekazanie nowych wozów. Za nami Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

Bielscy strażacy przeprowadzili ćwiczenia „KOLEJ 2025” na stacji w Czechowicach-Dziedzicach

Pożar samochodu na Karpackiej. Pojazd doszczętnie spłonął, trwa ustalanie przyczyn
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.