Wiadomości

  • 12 czerwca 2016
  • 13 czerwca 2016
  • wyświetleń: 10115

Tak kibicowaliśmy biało-czerwonym w meczu z Irlandią Północną! - foto

W niedzielę Polacy zdobyli historyczne zwycięstwo w rozgrywkach Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Podopieczni selekcjonera Adama Nawałki mogli liczyć na wsparcie zarówno w Nicei, jak i w całej Polsce. Jak kibicowali bielszczanie? Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Bielszczanie kibicują! Polska - Irlandia Północna - 12.06.2016 · fot. Anna Biegun, Tomasz Spaczek, Adrianna Kezwoń, ania, Marta, darek, Ania, Joanna Śliwa, Michał Czernek, pietras


W niedzielę przed i w trakcie meczu czytelnicy portalu bielsko.info zasypali nas zdjęciami z hasztagiem #bielskokibicuje. Dziękujemy za wszystkie nadesłane fotki. Wybraliśmy kilka najciekawszych, które nagrodziliśmy.

Trzy książki "Nienasycony" o biografii Roberta Lewandowskiego trafiają do: Edyty Synowiec, Tomasza Spaczka oraz Sylwii Szwed.

Mamy też niespodzianki dla najmłodszych kibiców z Bielska-Białej. Pakiety zabawek związanych ze stolicą Podbeskidzia trafiają do: Anny Ponikiewskiej, Gabrieli Ćwichuły, Sławomira Steca, Michała Czernka oraz Anny Biegun.

Gratulujemy!

Kibicowanie w bielskich lokalach - 12.06.2016 · fot. bielsko.info, fresh


Ariel Brończyk, as / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.