Wiadomości

  • 11 czerwca 2016
  • wyświetleń: 35317

Podejrzany pakunek na przystanku MZK przy ulicy Piastowskiej - zdjęcia

W sobotę po godzinie 14.00 policja zablokowała przejazd ulicą Piastowską. Na przystanku autobusowym na wysokości skrzyżowania z ulicą Sobieskiego zidentyfikowano porzuconą torbę. Istniało podejrzenie, że w niezidentyfikowanym pakunku znajduje się ładunek wybuchowy.

Podejrzany pakunek na przystanku MZK przy ulicy Piastowskiej - 11.06.2016 · fot. bielsko.info


Na czas trwania akcji służb ratunkowych zamknięto kilkusetmetrowy odcinek ulicy Piastowskiej od skrzyżowania z ulicą Emilii Plater do skrzyżowania z ulicą Żółkiewskiego. Strażacy przeprowadzili ewakuację mieszkańców bloku sąsiadującego z przystankiem. Na miejscu pojawili się policyjni pirotechnicy z Katowic, którzy po godzinie 17.00 dokonali kontrolowanego wybuchu torby. Okazało się, że nie było w niej ładunku wybuchowego.

Jak informuje st. asp. Barbara Dobija z KMP w Bielsku-Białej na miejscu trwają jeszcze oględziny miejsca. Na ulicy Piastowskiej mogą nadal występować utrudnienia w ruchu samochodów.

Ariel Brończyk, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.