Wiadomości

  • 8 czerwca 2016
  • 11 lipca 2016
  • wyświetleń: 30350

Poznaliśmy zwycięzcę zabawy w typowanie wyników ME 2016!

Przez równy miesiąc na portalach pless.pl, bielsko.info, czecho.pl i tychy.info trwała zabawa w typowanie wyników meczów Mistrzostw Europy 2016. Po zakończeniu finałowego meczu Francji z Portugalią, obok zwycięskiej ekipy, poznaliśmy również zwycięzcę naszego typera, którym został Pan Daniel Michniewski z Tychów.

Rekordowa liczba internautów postanowiła wziąć udział w naszej zabawie. Łącznie swój udział w typowaniu wyników meczów Euro 2016 zgłosiło ponad 2350 osób! Zabawa polegała na typowaniu meczów Mistrzostw Europy począwszy od fazy grupowej turnieju, poprzez rozgrywki pucharowe, na wielkim finale kończąc.

Za każdy trafiony wynik przyznawaliśmy sześć punktów. Dwa punkty wędrowały na konto uczestnika, który poprawnie wytypował rezultat meczu. W przypadku nietrafionego rezultatu odejmowaliśmy jeden punkt. Taka sama sytuacja miała miejsce w sytuacji, gdy ktoś nie wytypował żadnego wyniku.

Rywalizacja była zacięta do samego końca zabawy, o czym świadczy taka sama ilość punktów w czubie tabeli. Przypominamy, że w myśl regulaminu konkursu, w przypadku zdobycia tej samej ilości punktów przez kilka osób - decydowało obstawienie wyniku meczu finałowego. Jeśli to nie przyniosło rozwiązania, wtedy decydowały punkty za mecze półfinałowe. W ostateczności o przyznaniu nagrody rozstrzygały punkty za mecze poszczególnych faz turnieju w kolejności - 1/4, 1/8, mecze grupowe.

Klasyfikacja końcowa typera:1. Daniel Michniewski
2. "Cziken"
3. Łukasz Bebło
4. "ikolo"
5. Rafał Puzoń
6. Marta Wasilewska
7. Paweł Janonim
8. "Piotr1989"
9. Michał Bumbar
10. "Grzema"

Uwaga - zwycięzców, którzy logowali przez facebooka, prosimy o kontakt poprzez wiadomość na naszym fanpage'u. Klubowicze portalu otrzymają informacje o odbiorze nagrody mailem.


Nagrodą za pierwsze miejsce w zabawie jest telewizor LCD Panasonic 32 cale. Drugie miejsce nagradzamy tabletem Samsung Galaxy Tab A 7.0, a trzecie miejsce słuchawkami bezprzewodowymi Sony. Ale to nie koniec nagród. Osoby, które zajęły czwarte i piąte miejsce, otrzymają użyteczne powerbanki 10000-mAh firmy Xiaomi. Za miejsca od szóstego do dziesiątego nagrodą jest książka "Nienasycony" o Robercie Lewandowskim. Wszystkim laureatom gratulujemy! O sposobie odbioru nagrody poinformujemy drogą mailową lub za pośrednictwem Facebooka.

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.