Wiadomości

  • 8 czerwca 2016
  • wyświetleń: 12760

Bielszczanki biorą udział w konkursie miss dojrzałych kobiet - zdjęcia

Cztery bielszczanki biorą udział w międzynarodowym konkursie "Missis Models 2016". Jest on skierowany do kobiet po 35 roku życia.

Bielszczanki biorą udział w konkursie miss dojrzałych kobiet · fot. materiały prasowe


W tym roku po raz pierwszy projekt zagościł w naszym kraju, a do finału dostały się między innymi cztery intrygujące, wesołe, żywiołowe dziewczyny z Bielska-Białej: Aleksandra Grzegorczyk, Elwira Jakubiec, Izabela Siwek i Małgorzata Błahut.

Ponieważ konkurs w Czechach i na Słowacji jest już dobrze znany od kilku lat, a u nas dopiero wystartował w tym roku, finalistki z tamtych krajów mają szeroką promocję w mediach. Dlatego magazyn Ladys Club, patron polskiej edycji Missis Models 2016, zachęca wszystkich do wsparcia głosami internetowymi pięknych bielszczanek.

Aby zagłosować na jedną z finalistek, należy wejść na oficjalną stronę www.missismodels.eu, wybrać numer kandydatki z boku pojawiających się zdjęć i nacisnąć "hlasuj" (głosuj).

Każdy oddany głos system odczytuje poprzez identyfikację IP komputera. Zatem jeśli chcecie oddać kilku głosów na swoją ulubioną kandydatkę - oznacza to konieczność głosowania z różnych komputerów.

Głosowanie trwa do północy do 24 czerwca. Finał z udziałem Czeszek, Słowaczek i Polek odbędzie się 25 czerwca (początek o godz. 18.00) w mieście Litovel koło Ołomuńca.


Bielszczanki biorą udział w konkursie miss dojrzałych kobiet
Bielszczanki biorą udział w konkursie miss dojrzałych kobiet · fot. materiały prasowe

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.