bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2016
  • wyświetleń: 7525

29-latka wjechała w zaparkowane samochody i pogryzła policjanta

Pijana 29-latka kierująca mazdą wjechała w zaparkowane samochody, a w czasie interwencji ugryzła policjanta w ramię. Mundurowi z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali sprawczynię, która miała w organizmie ponad promil alkoholu. Grozi jej do 3 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło nocą na bielskiej ul. I Armii Wojska Polskiego. Kierująca Mazdą utraciła panowanie nad samochodem i wjechała w trzy zaparkowane pojazdy - Fiata i dwa Mercedesy. Nie zatrzymała się i kontynuowała jazdę. Na ul. Sterniczej sprawczyni została zatrzymana przez patrol. Do jej zatrzymania przyczyniły się informacje przekazane przez świadków.

W czasie interwencji kobieta zachowywała się wyjątkowo agresywnie. Zwracała się do policjantów wulgarnymi słowami. Szarpała się i wyrywała, a w pewnym momencie zaatakowała stróżów prawa. Jednego z nich ugryzła w ramię. Obezwładniono ją i zakuto w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie ponad promil alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszała zarzuty. Za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz atak na policjantów grozi jej do 3 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.