bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2016
  • wyświetleń: 13293

Policjanci zlikwidowali "dziuplę" samochodową w Jaworzu - zdjęcia

Kryminalni z bielskiej komendy zlikwidowali "dziuplę" samochodową w Jaworzu i odzyskali skradzione Audi Q7 o wartości 65 tysięcy złotych. Śledczy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o paserstwo. Za to przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.

Policjanci zlikwidowali "dziuplę" samochodową w Jaworzu · fot. KMP Bielsko-Biała


Samochód został skradziony nocą z 17 na 18 maja w Mazańcowicach. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej poszukiwali złodziei. Gromadzili dowody i sprawdzali każdy szczegół, który mógł ich skierować na trop sprawców.

Efektem prowadzonych czynności jest zatrzymanie dwóch mężczyzn w wieku 40 i 49 lat, którzy mogą mieć związek z tym przestępstwem. W dziupli na terenie Jaworza, kryminalni odnaleźli skradzione Audi, które sprawcy zdążyli już zdemontować na części. Usunięte zostały też numery identyfikacyjne pojazdu. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie zdecyduje teraz prokurator. Grozi im do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.