bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 maja 2016
  • 30 maja 2016
  • wyświetleń: 22047

Dzień Dziecka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej - galeria zdjęć

W sobotę na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej dla młodszych i starszych miłośników kolei spółka PKP Intercity przygotowała wiele atrakcji.

Dzień Dziecka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej - 28.05.2016 · fot. PKP Intercity


Tego dnia można było zwiedzić wnętrze pociągu PesaDART PKP Intercity, usiąść na fotelu maszynisty, sprawdzić jak wygląda przedział kierownika pociągu, czy zajrzeć do kuchni WARS. Dodatkowo, w specjalnie przygotowanej strefie najmłodsi podróżnicy mogli wziąć udział w wielu zabawach o tematyce kolejowej, pomalować buźkę, stworzyć balonowe zwierzątko lub zrobić zdjęcie w fotobudce.

1 czerwca wszystkie dzieci, które urodziły się w 2000 roku i później, będą mogły pojechać pociągami PKP Intercity za darmo. Wszystko za sprawą specjalnej oferty "Dzień Dziecka z PKP Intercity", która będzie obowiązywać w 2. klasie dowolnego pociągu Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK).

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.