bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 maja 2016
  • wyświetleń: 6811

Robert Podoliński poprowadzi Podbeskidzie w I lidze?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Katowicki dziennik "Sport" poinformował, że Robert Podoliński może dalej prowadzić drużynę Podbeskidzia. Za takim rozwiązaniem jest mniejszościowy akcjonariusz klubu - firma Murapol.

podoliński
Robert Podoliński · fot. TS Podbeskidzie


Kontrakt trenera Roberta Podolińskiego z Podbeskidziem wygasa z dniem 30 czerwca. Być może szkoleniowiec, któremu nie udało się utrzymać zespołu w Ekstraklasie, otrzyma jeszcze jedną szansę od włodarzy klubu. Jak informuje katowicki dziennik "Sport" za przedłużeniem kontraktu z trenerem jest mniejszościowy akcjonariusz klubu, firma Murapol. Ponadto jak podaje "Sport" w najbliższych dniach miasto miałoby wyrazić dalszą zgodę na pracę trenera w Podbeskidziu.

Co ciekawe przeciwko takiemu rozwiązaniu jest teoretycznie najważniejsza osoba w klubie, czyli sam prezes. Tomasz Mikołajko prowadził już rozmowy z potencjalnymi następcami Roberta Podolińskiego, m.in. byłym trenerem krakowskiej Wisły - Kazimierzem Moskalem.

Do rozmowy trenera Roberta Podolińskiego z prezesem Tomaszem Mikołajko ma dojść w czwartek.

ab / bielsko.info, źródło: www.katowickisport.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj