bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2016
  • 16 maja 2016
  • wyświetleń: 18705

Zbigniew Boniek odsyła prezydenta Jacka Krywulta... do lekarza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek odniósł się do słów prezydenta naszego miasta na antenie Radia Bielsko w sprawie Ekstraklasy, proponując Jackowi Krywultowi... wizytę u lekarza.

- W PZPN w dalszym ciągu wyniki załatwia się przy stoliku. To co zrobił prezes PZPN razem z prezesem Lechii jest karygodne - miał powiedzieć na antenie Radia Bielsko Jacek Krywult w sobotnim programie "Gość dnia". W ten sposób prezydent Bielska-Białej odniósł się do zamieszania z punktem dla gdańskiego zespołu tuż po rundzie zasadniczej. Gdyby nie ta sytuacja, Podbeskidzie znalazłoby się w grupie mistrzowskiej i nie tylko byłoby spokojne o utrzymanie, ale również mogłoby walczyć o europejskie puchary.

Wypowiedz prezydenta jest głośno komentowana na Twitterze. W sobotę Jacek Krywult otrzymał w tym miejscu odpowiedź od Zbigniewa Bońka. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej napisał: "Jak ktoś ma problem ,to zawsze strzela do PZPN, życzę PBB szybkiego powrotu do ESA (Ekstraklasy SA - przyp. red.), a ten pan chyba potrzebuje doktora."Przypomnijmy, że bielski zespół pożegnał się z ekstraklasą i po spadku będzie grał w I lidze. Gdyby nie zamieszanie z punktem dla Lechii, to najprawdopodobniej Górale sezon 2016/2017 nadal rozgrywaliby w najwyższej klasie rozgrywkowej.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj