bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 listopada 2011
  • wyświetleń: 1931

Zatrzymani młodzi chuligani

Trwa akcja „Nie reagujesz - akceptujesz”, w którą aktywnie włączają się mieszkańcy naszego miasta. Ostatnio, dzięki informacjom przekazanym przez dozorcę, policyjni wywiadowcy zatrzymali 19-letniego bielszczanina i jego 17-letniego kolegę, którzy zdemolowali cztery samochody zaparkowane przy ul. Piekarskiej i wybili szybę w budynku prywatnej firmy.

Reklama

Mężczyzna zauważył nietrzeźwych chuliganów, którzy niszczyli dosłownie wszystko, co napotkali na swojej drodze. Wybili szyby w czterech samochodach: citroenie, skodzie, fordzie i toyocie, usiłując się do nich włamać. Uszkodzili karoserię tych pojazdów. Nie oszczędzili również szyby w budynku prywatnej firmy, którą wybili kamieniami.

Świadek zdarzenia natychmiast zaalarmował oficera dyżurnego, który skierował na miejsce policyjnych wywiadowców. Dzięki tym informacjom, wandale zostali zatrzymani na gorącym uczynku przestępstwa. Badanie stanu ich trzeźwości dało wynik od 0,6 - 1,5 promila alkoholu.

Trafili do policyjnego aresztu. Obaj usłyszeli już zarzuty usiłowania włamania i kradzieży oraz uszkodzenia cudzego mienia, za co grozi im do 10 lat za kratami.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.