bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2016
  • wyświetleń: 8156

Nowe boisko przy Szkole Podstawowej nr 37 - zdjęcia

Powstało kolejne boisko w ramach realizowanego już od kilku lat programu pn. "Modernizacja boisk sportowych zlokalizowanych przy placówkach oświatowych w Bielsku-Białej".

Otwarcie nowego boiska przy Szkole Podstawowej nr 37 - 13.05.2016 · fot. UM Bielsko-Biała


W piątek symbolicznie oddano do użytku boisko przy Szkole Podstawowej nr 37. Zadanie prowadzone przez Wydział Inwestycji Urzędu Miejskiego obejmowało budowę boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej (48 x 26 m), ogrodzonego piłkochwytami o wysokości 4 i 6 m, wyposażonego w bramki do gry w piłkę ręczną, urządzenia do gry w siatkówkę oraz urządzenia do gry w koszykówkę.

Pola gry wyznaczone zostały zróżnicowanymi kolorystycznie liniami. Przy boisku powstała także bieżnia o nawierzchni poliuretanowej i długości 74 m. W ramach zadania wykonano również chodniki oraz odwodnienie terenu. Otwarcie boiska było jednym z elementów obchodzonego w dniach 13 i 14 maja święta szkoły.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.