bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 maja 2016
  • wyświetleń: 3323

Dozór policyjny i zakaz zbliżania się dla sprawcy gróźb karalnych

Dozór policyjny, zakaz zbliżania się do ofiary i jakiegokolwiek z nią kontaktowania - to środki zapobiegawcze, które zastosował prokurator wobec 37-letniego mężczyzny, podejrzanego o kierowanie gróźb wobec byłej partnerki.

Mężczyzna, nie mogąc pogodzić się z decyzją partnerki o zerwaniu zaręczyn, wszczynał awantury i groził kobiecie śmiercią. Po ostatniej awanturze, kobieta zdecydowała się wezwać na pomoc policjantów, którzy zatrzymali awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. Odpowie nie tylko za groźby, ale także za kradzież złotego pierścionka zaręczynowego, który wcześniej podarował 32-latce. Sprawca został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Zakazał mu też zbliżania się do byłej partnerki oraz jakiegokolwiek z nią kontaktowania.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.