bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 maja 2016
  • wyświetleń: 5303

24-letni pijany kierowca uciekał przed policją. Miał 50 porcji marihuany

Na widok policyjnego radiowozu, kierowca Nissana zawrócił i zaczął uciekać. Swoją ucieczkę 24-latek zakończył na przydrożnym ogrodzeniu. Jak się okazało, młody kierowca uciekał, bo znajdował się w stanie po użyciu alkoholu i nie posiadał prawa jazdy. Dodatkowo w jego samochodzie mundurowi odnaleźli narkotyki.

Wieczorem w Szczyrku na ulicy Pasterskiej, patrol z drogówki zauważył kierowcę Nissana, który na widok radiowozu zawrócił i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg za uciekinierem. W czasie ucieczki jeden z pasażerów wyskoczył z rozpędzonego samochodu. W pewnym momencie kierujący Nissanem utracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji.

Na szczęście żaden z uczestników tego zdarzenia nie ucierpiał. Policjanci zatrzymali 24-latka. Uciekał, bo jak się okazało, znajdował się w stanie po użyciu alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 0,24 promila alkoholu. W czasie przeszukania jego samochodu policjanci odnaleźli ponad 50 porcji marihuany. Po nocy spędzonej w policyjnej celi zatrzymany usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.