bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 maja 2016
  • wyświetleń: 4460

Platforma Obywatelska i KOD Podbeskidzie jadą do Warszawy

Za nami:

Sympatycy Platformy Obywatelskiej z Bielska-Białej i okolic oraz członkowie Komitetu Obrony Demokracji Podbeskidzie wybierają się na sobotnią manifestację do Warszawy.

KOD
Manifestacja Komitetu Obrony Demokracji · fot. bielsko.info


W sobotę 7 maja w Warszawie Komitet Obrony Demokracji organizuje marsz "Jesteśmy i będziemy w Europie ". Wraz z KOD-em w marszu weźmie udział Polskie Stronnictwo Ludowe, Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Związek Nauczycielstwa Polskiego, Partia Demokratyczna, Partia Zieloni, przedstawiciele samorządów i inne organizacje.

Z Bielska-Białej do Warszawy wybiera się spora delegacja - zarówno z ramienia Platformy Obywatelskiej, jak i Komitetu Obrony Demokracji Podbeskidzie. - Mamy już jeden pełny autokar, jeśli zapisów będzie więcej to może pojedzie i drugi. Koszt wyjazdu pokrywa Platforma Obywatelska - mówi Karolina Krzyżak, dyrektor Biura Poselskiego Mirosławy Nykiel.

Posłanka PO z Bielska-Białej już dawno zapowiedziała swój udział w manifestacji. Do Warszawy wybiera się także wiceprzewodniczący zarządu powiatu Platformy Obywatelskiej - Krzysztof Jazowy. Zapisy będą przyjmowane do piątku do godziny 15.00 w biurze posłanki Mirosławy Nykiel (tel. 723 876 862)

Duże zainteresowanie wyjazdem do stolicy jest także wśród członków Komitetu Obrony Demokracji Podbeskidzie. - Do Warszawy z Bielska-Białej pojadą na pewno dwa autokary - informuje Patryk Hola, rzecznik prasowy KOD Podbeskidzie.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.