bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2011
  • wyświetleń: 2384

Dotkliwie pobili 32-latka

Nie zdążyli się nacieszyć łupami trzej bielszczanie, którzy napadli w niedzielę nocy na 32-letniego mężczyznę. Bandyci pobili pokrzywdzonego tak dotkliwie, że złamali mu nos. hwilę po zdarzeniu policjanci z komisariatu III zatrzymali sprawców, gdy za zrabowane pieniądze kupowali wódkę w jednym z nocnych sklepów.

Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej, gdzie sprawcy zaatakowali swoją ofiarę. Pobili pokrzywdzonego i skopali tak dotkliwie, że złamali mu nos, a kiedy stracił przytomność, okradli go z telefonu komórkowego, zegarka i gotówki w kwocie 80 zł.

Kiedy mężczyzna ocknął się, zauważył nadjeżdżający patrol. Przekazał policjantom informacje o napaści i rysopisy sprawców. Bandyci zostali zatrzymani w nocnym sklepie, gdzie za zrabowane pieniądze kupowali alkohol. W czasie ich przeszukania funkcjonariusze odnaleźli skradziony telefon i zegarek.

Zatrzymanymi okazali się dobrze im znani sprawcy w wieku od 20-44 lat. Badanie alkomatem wykazało, że mieli we krwi od 1,5 - 2 promili alkoholu. Trafili do policyjnego aresztu. W przeszłości byli już karani za podobne przestępstwa. Usłyszeli już zarzuty rozboju, za co grozi im do 12 lat więzienia. O ich dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o tymczasowe aresztowanie zatrzymanych.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.